US Wrocław Psie Pole

Zasięg terytorialny

Zasięg terytorialny

Wykaz ulic:

A

Admiralska
Ałunowa
Anczyca Władysława
Aptekarska
Archeologów
Armii Ludowej
Artyleryjska
Asnyka Adama
Azaliowa

B

Baczyńskiego Krzysztofa Kamila
Badury Jerzego
Bagatela
Bałkańska
Bałtycka
Bartnicza
Barwinkowa
Bazaltowa
Bażancia
Belgradzka
Berenta Wacława
Berlinga Zygmunta Gen.
Bezpieczna
Białych Goździków
Bierutowska
Bławatna
Błotna
Bociania
Bombardierska
Bończyka Norberta Ks.
Bora-Komorowskiego Tadeusza Gen.
Boya-Żeleńskiego Tadeusza Aleja
Bratkowa
Bratysławska
Brodzińskiego Kazimierza
Broniewskiego Władysława
Browarna
BrÜCknera Aleksandra Aleja
Brzechwy Jana
Brzostowska

Bukowicka
Bułgarska
Byczyńska
Bydgoska

C

Ceglana
Cementowa
Cerekwicka
Chałupnicza
Charkowska
Chłopska
Chmielarska
Chmielna
Chocimska
Cholewkarska
Chorwacka
Chrzanowskiego Ignacego

Cynamonowa
Czajcza
Czajkowskiego Piotra
Czerwonych Maków
Czeska
Czytankowa

Ć

Ćwiczebna

D

Dalimira
Daliowa
Daniłowskiego Gustawa Plac
Dekarska
Dębickiego Zdzisława
Długosza Jana
Dłutowa
Dobrackiego Macieja
Dobroszycka
Dobrzykowicka

Drobuta Jana
Dubrownicka
Dygasińskiego Adolfa
Działdowska

E

Elementarzowa
Ełcka
Etnografów

F

Falskiego Mariana
Falzmanna Michała Tadeusza
Farna
Filomatów
Flisacka /Droga Elektrociepłowni/
Folwarczna
Forsycjowa
Forteczna
Fortowa
Franki Iwana
Fryzjerska

G

Galla Anonima
Gąsiorowskiego Wacława
Gęsia
Gimnazjalna
Gitarowa

Giżycka
Gołębia
Gorlicka
Gospodarska
Gostyńska
Goszczyńskiego Seweryna
Grawerska
Grobla Janowicko-Swojczycka

Grobla Karłowicko-Rędzińska

Grobla Łaniewska

Grobla Swojczycko-Kowalska

Grobla Widawsko-Kłokoczycka
Grochowiaka Stanisława
Grodzieńska

Grudziądzka

H

Hetmańska
Hokeistów
Huberta Św.

I

Inflancka
Inspektowa
Irkucka
Irysowa

J

Jagiellońska
Jana III Sobieskiego Aleja
Jarocińska
Jaskółcza
Jaśkowicka
Jelczańska

Jeziorowa
Jubilerska
Jugosłowiańska
Jutrosińska

K

Kaczeńcowa
Kajakarzy
Kaletnicza
Kamieńskiego Henryka Michała
Kanonierska Aleja
Kapliczna
Karpińskiego Franciszka
Kasprowicza Jana Aleja
Kasztelańska
Kątowa
Kępińska
Kętrzyńska
Kiełczowska
Klaczki Juliana
Kleczkowska
Kłokoczycka
Kmieca
Kminkowa
Knastera Bronisława
Kocha Roberta
Kolumba Krzysztofa

Kołodziejska
Kominiarska
Konopnickiej Marii
Konrada Wallenroda
Konwaliowa
Kopańskiego Stanisława Gen.
Kordiana
Korzeniowskiego Conrada Wybrzeże
Korzeńska
Koszarowa
Kościerzyńska
Koszykarzy
Kotwiczna
Kowalska
Kowieńska
Krasickiego Ignacego Bp.
Kraszewskiego Józefa Ignacego
Krokusowa
Kromera Marcina Aleja
Krośnicka

Krotoszyńska
Królewska
Królowej Marysieńki
Kruczkowskiego Leona
Krzywoustego Bolesława
Krzyżanowicka
Księgarska
Księżycowa
Kujbyszewska
Kukułcza
Kuropatwia
Kurska
Kwiatowa
Kwidzyńska

L

Laskowicka

Lawendowa

Lechitów
Lekarska
Lekcyjna
Lenartowicza Teofila
Leśmiana Bolesława
Leśna
Ligocka
Liliowa
Lindego Samuela Bogumiła
Liońska
Lipska
Litewska
Lublańska
Ludowa
Lutycka

Ł

Łaniewska
Łąka Mazurska
Łopianowa
Łosińska
Łuczników
Ługowa
Łużycka
Łyżwiarzy

M

Macedońska
Magellana Ferdynanda

Makuszyńskiego Kornela
Malborska
Malwowa

Marca Polo
Marczewskiego Edwarda
Markowskiego Zygmunta
Marynarska
Masztowa
Mazepy
Meliorancka
Mewia
Micheleta Edmonda
Micińskiego Tadeusza
Miechowity Macieja
Mieczykowa
Miejska
Miętowa
Mikołowska
Mikory
Milicka
Miłostowska

Miłoszycka
Mirkowska
Mirtowa
Młynarska
Mochnackiego Maurycego
Mokra
Monopolowa
Morawska
Mroźna
Mulicka
Mydlana
Mysłowicka

N

Na Polance
Nabielaka Ludwika
Nadbrzeżna
Nadolicka

Narciarska
Niborska
Niedziałkowskiego Mieczysława
Niepodległości
Nowaka-Jeziorańskiego Jana

Nowogródzka

O

Obodrzycka
Obornicka
Obrońców Helu Skwer
Odcinek
Odeska
Odolanowska
Odrodzenia Polski
Okrętowa
Okulickiego Leopolda Gen.
Oleska
Olsztyńska
Omska
Opłotkowa
Oppmana Artura
Orkana Władysława
Orna
Osadnicza
Osiecka
Osobowicka
Osolska
Ostowa
Ostrowska
Ostrzeszowska

P

Pakosławska

Palacha Jana
Palisadowa
Paprotna
Parnickiego Teodora
Paryska
Pasterska (Nr 2 - do końca)

Pawłowicka
Pedagogiczna
Pełczyńska
Perkusyjna

Perzowa
Perzyńskiego Włodzimierza
Pęgowska
Pielęgniarska
Piesza
Piętaka Stanisława
Piłkarzy
Piłsudskiego Józefa Marszałka Plac
Piwnika-Ponurego Jana Mjr
Pleszewska
Podbiałowa
Pola Wincentego
Polanowicka
Poleska
Poprzeczna Aleja
Postolińska
Poświęcka
Potockiego Wacława
Prusicka
Przebiśniegowa
Przedwiośnie
Przejazdowa
Przerwy-Tetmajera Kazimierza
Przesmyckiego Zenona Miriama
Przy Torze
Przybyszewskiego Stanisława
Przylaszczkowa

R

Radzionkowska
Rakowa
Raszowska

Rataja Macieja
Redycka
Reymonta Władysława
Rodziny Kornów

Rolnicza
Romanowskiego Mieczysława
Rowerowa
Ruciana
Rudawska
Rychtalska( Nr Nieparzyste:7-9, Nr Parzyste: 8 - do końca)
Ryska
Rzeczna
Rzemieślnicza

S

Sarajewska
Sasankowa
Serbska
Sewastopolska
Siatkarzy
Siemieńskiego Lucjana
Sienna
Siewna

Sikorcza
Skarbu Zakrzowskiego
Skoczna
Skopijska
Skoroszowska
Słomiana
Słonimskiego Antoniego

Słowacka
Smocza
Sobieskiego Jana III Aleja
Sobocińska
Sołtysowicka
Spacerowa
Sportowa
Staffa Leopolda
Starodębowa
Staropolska
Starościńska
Staszica Stanisława Plac (Nr Parzyste:32-50, Nr Nieparzyste; 31- do końca)
Stoczniowa
Stokrotkowa
Strachocińska
Strażacka
Struga Andrzeja
Strumykowa
Strzelecka
Sulejowska
Sulmierzycka
Sułowska
Swojczycka
Sycowska
Syrokomli Władysława
Szachistów
Szafranowa
Szałwiowa

Szarotkowa
Szczawiowa
Szczycieńska
Szczygla
Szewczenki Tarasa
Szniolisa Aleksandra
Szpacza

Ś

Ślazowa
Śródleśna
Św. Huberta
Świętochłowicka

T

Tallińska
Tatarakowa
Tczewska
Torfowa
Torowa
Toruńska
Treski Jerzego
Trzebnicka (Nr Nieparzyste:35-39;Nr Parzyste:46;48-66;68-90)
Twardogórska
Tylna
Tymiankowa

U

Ubocze
Ujejskiego Kornela

W

Wał Karłowicki

Waniliowa

Wallenroda Konrada
Wałowa
Wędkarzy
Węgoborska
Widawska
Wiedeńska
Wieluńska
Wierzchowicka
Wieśniacza
Wilanowska
Wilczkowska
Wilczycka
Wilgotna
Wilgowa
Witebska
Witkowska
Witosa Wincentego
Wołowska
Włodarska
Włościańska
Wojaczka Rafała

Wołczyńska
Wołgogradzka
Wójtowska
Wronia
Wrzosowa
Wschodnia
Wybickiego Józefa Gen.
Wykładowa
Wyzwolenia Plac

Z

Zabłocie
Zagaje
Zagrodnicza
Zagrzebska
Zajączkowska
Zakładowa
Zakrzowska
Zaleskiego Bohdana
Zalipie
Załęże
Zamoyskiego Jana
Zapotocze
Zarzecze
Zaściankowa
Zatorska
Zaułek Rogoziński
Zawalna
Zawońska
Zaziębie
Zduńska
Zegadłowicza Emila
Zegarmistrzowska

Zelenaya Tadeusza
Zielarska
Zielna
Złocieniowa
Złotej Lilii
Złotowska

Ż

Żmigrodzka
Żmudzka
Żużlowców
Żywopłotowa

Dodał: Administrator data: 2007-12-09 19:43:05

Wytworzył: Administrator data: 2007-12-09 19:43:05

Zatwierdził: Beata Sęk data: 2014-03-11 10:38:55

Edytował: Beata Sęk data: 2014-03-11 10:38:44

Liczba wyświetleń: 25760